Ücretsiz Kedi Kısırlaştıran Yerler?

Öğrenciyim kedime tek başıma bakıyorum, mamasına kumuna iç dış parazitine anca yetebiliyorum. Ücretsiz kısırlaştırma yapan yer bilen var mı?

12 CEVAP

HandeHera

Bir çok belediye ücretsiz yapıyor diye biliyorum. Arayıp belediyeye danışın derim

kedipatisii

Belediyeler sahipsiz kedilere yapıyor diye biliyorum o yüzden geri almads sorun yasayabilirsiniz

SenanurKsl

Mesela sunu da yapabilirsiniz sokakta buldum kısırlaştırmak istiyorum deyin sonra size vermezler geri ama bi tanıdığınız gidip sizi tanımıyonuş gibi sahiplenmek istesin veririler ama bu da riskli biraz

SenanurKsl

Maalesefki valla ben de öğrenciyim kendi paramla karşılıyprum masraflarını aldığım kyk kredisiyle oyuncak almıyorum kendim yapıyorum zaten benimle birlikte uyuyor . Kumunu olabildiğince uygun fiyatlı inceli taneli kullanıyorum . En önemlisi mama diyerek genel masrafı mamasına yapıyorum kalitelisini kullansın 1 yasına kadar diye.Bu sefer mamadan kaynaklı hastalıkların tedavileri çok çok ucuk olur çünkü. Şimdiden para biriktirmeye başladım kısırlaştırma için . Ama herkesin durumu da bir olmuyo maalesefki arkadaşı çok iyi anlıyabiliyorum o yüzden. Elinizden geldiğince barınak dışında yaptırmaya çalışın olmuyosa barınakta bi tanıdık felan bulmaya çalışın ya da burda en azından bu konuda yardımcı olucak hayvanseverler vardır umarım . Kedinizi geri almanızı sağlasınlar

Şimdi annem tekrar bişey koklattı kediden dolayı kokuyor iyice göze batmaya başladı bilmşyorum artık ne yapacağım çok üzgünüm umarım hep benimle kalır

Elifkitty

Yeni bir yasa cikmis artik aldiklari kedileri aldiklari yere geri birakmak zorundalar belediyeyi arayın aradiginizda sorun size söyleyeceklerdir ben de korkuyordum sonra öğrendim.Siz de bir konusun

ayse1310

Rez. Ben de merak ediyorum bunu. Hele ki kısırlaştırma fiyatları iki katına çıkmışken.

Hiç ücretsiz yaptıran yok mu ya

gizemesersoy

Muhtemelen sahipli kedi diye yapmak istemeyeceklerdir. Şunu öneririm ki önceden deyin bu kediyi karşı apartmandan biri besliyormuş sokağa attı sahiplenmek istiyorum ama koku bırakıyor ya da çok bağırıyor dediler kisirlastirmasını sizden yaptirabilir miyim deyin randevu isteyin.

minnoskoss_123

Gerçekten fiyatlar sıkıntı olmuş biraz;) Dişi kedilerde 500, erkek kedilerde 300₺ civarında. Ama olsun petlerimiz sağolsun;)

SenanurKsl

İnşallah çözersiniz sorunları burdan da söyleyelim barınaklarda yaptırıp geri almadını sağlıycak bi yardım sever çıkar belki

SenanurKsl

Aaa öyle mi inşallah bırakırlar yine de riske atmayın üzerinde durun ihmal etmeye gelmez