Sizce En İyi Mama Hangisi?

tirmik

Ben şuan da hills marka mama kullanıyorum

13 CEVAP

kemall

hills acana orijen devam goody'i falan boş ver...

Yumak96

En iyi kedi mamaları sırasıyla;
1-Royal Canın
2-Pro Plan
3-Hiils
4-Acana
5-Science Diğer
*Goody(Çok sağlıklı olmasada hiç bir kedi hayır demez hapır hupur yer, bu marka sokak hayvanlarına destek veren en büyük markadır)

FParadox

Yerli bir mama bonaciba yanlış hatırlamıyorsam bir araştırın derim forum sitelerinde vs kullananlar övgüyle bahsediyor yerli olmasıda ayrı bir avantaj, belirli dönemlerde tur düzenleyerek insanları imalatın yapıldığı yeride gezdiriyorlarmış

defne

Bence gody inkini kullan ama yinede sen bilirsin

mlkbks

Royal iyidir:)tabi bizim yogun nufuslu eve anca ödul niyetinde ayda yilda bir giriyor:)

bonacibo tavsiye edebilirim. ********* sitesinden sipariş edebilirsiniz. yerli üretim olması ve fiyatlarının piyasanın biraz altında olması avantajdır. fiyat farkı da avrupa mamalar içerisinde katkı maddesi kullanılırken, bu mamalar da raf ömrünü uzatmak adına katkı maddesi kullanılmamasıdır. Satın alacağınız mama markasının hangi gün üretildiğine, tazeliğine kadar bilgi alabiliyorsunuz. Deneyin derim.

izzy

Goody market maması pek iyi sayılmaz
Acana hills nd tavsiye ederim
Royal canin proplan gümrük vergisi pahalı olan mamalar olmasa olurlar

DUKE

Acana ve Orijen tabiki..

kedi_sever

en iyi royal canın

royal canın

raiku

her mamada zaten bu mevcut ekstra bir şey değil. üretim tarihi ve son kullanma tarihi yazıyor hepsinde,
sırf reklam yapmak için yazı yazmayın lütfen.

zeynepozcan

pro plan, royal canin ,acana

selenn4

Kesinlikle Hills