Mama Değişikliği

ayseeny

Merhaba arkadaşlar. Şubatta 2 yaşına girecek scottishfold kedim var. Bugüne kadar hep n&d ve sonrasında n&d kısır kullandık ama biliyorsunuz 1.5 kg mama günden güne zamlanıyor, çok güvendiğimiz ve sevdiğimiz pet market sahibi bize prochoice mamayı önerdi. Birçok müşterimi buna yönlendirdim dedi. Aldık kısır olanını kedim başta biraz yadırgadı ve şekil olarak epey büyük n&d den ama yiyor şuan. Bazen çok söyleniyor sevmiyor mu yoksa yaş mamamı istiyor çözemedim. Bu markadan bu markaya geçiş hakkında ve mama hakkında ne düşünüyorsunu? Bilgilendirirseniz sevinirim

18 CEVAP

ayseeny

Sanabelle önerisi çok olmuş hemen deneyeceğim

gizemesersoy

Profine ya da brit care sanabelleden iyidir

DEMET92

@gizemesersoy evet bizim üç kedide de herhangi bir sorun yok Allaha şükür fakat nd ile arasındaki farkı zaten biliyorum. yazarkende bunu belirttim zaten. sadece fiyat bakımından uygun ve herhangi bir sorunla karşılaşmadığımızı belirtmek istedim.