Scottish Fol Yavrumu Yeni Sahiplendim Gözleri Sürekli Dolu Dolu

ceren3535

Bebeğin gözleri genelde sulu sulu sürekli bakıyorum akmıyor ama ne zaman baksam gözleri dolu bunun sebebi nedir aynı tarzda birşey yaşayan varmı korkmalımıyım?

21 CEVAP

kedigibiyiz

Vetimiz önermişti diyecektim :)

SenanurKsl

Ben onu bir örnek olara attım sadece karşıma bu çıktığı için ama nerde araştırısanız araltırın aynı sonucu göreceksiniz yabancı kaynakları da tarayabilirsiniz.

Bilimsel bir makale kanıt sunarmisiniz lütfen ısrarla böyle diyorsunuz elde veri yok .ben bundan bahsediyorum bir site bunu yazmış ve hiç bir kanıt makale vs sunmadan o yada bu kanıtlanmamış kabul edilmemiş bir durum felinoji derneği hatta secereli üretim izni veren kurumlar dahi böyle kabul etmemiş ki wcf vs gibi

Anadolukedisi dışında bunu iddia eden tek bir yer bulamadım son olarak sayfa sahibi yada yöneticisini arastirmanizi öneririm