Yavru Köpek Maması, Makarna, Battaniye, Polar Vb.

Elifmuzeyyen

Arkadaşlar merhaba. Geçen hafta kamyonla çöp gibi atilan 6 yavru bulduk biri hasta gibiydi. Cocuklar da oyuncak etmisler ordan oraya taşımışlar. Veterineri aradim hemen durumu anlattım gönderdik cok sukur saglik durumlari iyiymis titremeleri acliktanmis bizde kedi mamasi vardi kedi sanip yanimiza almistik cocuklar kalabalik olunca meger kopekmis hem de 6 tane. Bakildiktan sonra barinak dagitildigi icin (yenisi bitmek uzereymis) 6 tane besleme noktasindan birine birakilacaklardi biz de gidebileceğimiz yere birakilmasini istedik dun yani bir hafta sonra gittik (okul nedeniyle hafta ici gidemedim cunku baska bir ilde okuyorum) hem kontrol amacli hem de bir szy götürelim diye benim instagram hesabimdan duyuru yaptik ama hic yazan olmadi tabi. Biz de kendi imkanlarimizla aşağıdaki yiyecekleri hazirladik fotoğraf olarak ekleyecegim tabi bizim kopekleri goremedik ama tam 15 tane yavru köpek vardı. O makarnaya nasil saldirdilar anlatamam. Biz oradayken ekipler 3 yavru daha getirdi adam evinin önünde istemiyormus. Söylenecek cok sey var ama kimseye yarari yok o nedenle o kisimla ilgili bir sey yazmiyorum. Bizim oraya en azindan haftada bir gitmemiz lazim cok cok aclar. Yetiskin kopek mamasi birakmislar ama belli ki yavrular yiyememis anne de zayif. @patilidostlarimayuva adli hesabımdan da bakabilirsiniz sizlerden ricam destek olursaniz ben oraya en azinda hafta sonlari bir gunde olsa gidebilirim. Yavru köpek mamasi, makarna gibi besinlere ve polar battaniye gibi sicak tutacak seylere ihtiyacimiz var yeni barinagi henuz ziyaret edemedim ancak orasi acilana kadar ( ki neye benziyor allah bilir ölüm kampi resmen hepsi biliyorsunuz) bu anne ve yavrularin beslenmesi lazim.. Iki tane de ölü köpek bulduk öyle de güzeller ki uyur gibi kuzum oylece kulubede kalmis kardesi midir bilemem ama diger yavru da ona sokulmus isinmaya çalışıyor belli ki.. Biz zaten bizimkilere kemikli tavuk gogus eti alıyoruz kasa ile onlara da aliriz ancak kuru mama alacak durumum yok zaten öğrenciyim

4 CEVAP

Elifmuzeyyen

Bizim zaten 18 kedimiz bir kopegimiz var duzenli olarak baktığımız. Onun disinda gonullu arkadasin gonderdigi mamalar ile besledigim (daha önce yaz tatilinde makarna salam sosis ciger yaptığım) 10dan fazla da kedim var.. Yanımda mama bulundurup beslediklerim de ayri.. O nedenle desteklerinize ihtiyacim var. Videolara da bakabilirsiniz durumu anlamaniz için.. Destek olursunuz umarım.. Sevgiler..

Elifmuzeyyen

Güncel..

Elifmuzeyyen

......

Elifmuzeyyen

Bir arkadas kislik ihtiyaçlar konusunda yardim etmeye çalışacağını söyledi.. Belki mama destegi de cikar bekliyoruz