İç Parazit İlacından Sonra

eylemcaliskan

Tekrar merhaba. Kedimin parazit kusması ile ilgili soru açmıştım. İlaç verildikten sonra tuvaletini gözlemlemeye başladım, parazitlerin çıktığını gördüm. Bu temizlendiği anlamına mı geliyor? Ek olarak bu süreçte bir daha da kusmadı.

20 CEVAP

eylemcaliskan

Önceden uyarmanız iyi oldu, endişelenirdim yoksa. Çok teşekkür ederim

eylemcaliskan

Ahahaha o zaman halıları kaldırmak da farz oldu. Elime iki kalem alıp kakalarında parazit aradım. Gözümü kararttım artık yeter ki iyileşsin :))

eylemcaliskan

Yeni soru açmak istemedim, kedimin karnına dokunduğumda miyavlıyor, sanırım ağrısı var. Bir problem mi oluştu sizce?

eylemcaliskan

Düne kadar hiçbir şeyi yoktu ya. Birlikte uyuduk hatta mırıldayarak uyudu. Daha sonra da tuvaletinde parazit bulamadım, temizlendiğini düşünüyordum ki şimdi miyavlamaya başladı. Bir süre daha gözlemleyeyim en iyisi, devam ederse tekrar götüreyim. Teşekkür ederim değerli cevabınız için

eylemcaliskan

Çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için :)