Karma Aşı Sonrası!

Elfsev

Bugün kedim ilk kez aşı oldu, karma aşı yaptırdık hiçbir sorun yoktu orada. Eve geldik yine eskisi gibi hopladı zıpladı ödül manası yedi. Sonra benimle beraber uyudu. Şimdi uyandık kucağımıza aldığımız an bağırıyor eskiden hiç çıkarmadığı sesler çıkarıyor ödül maması verdim istemedi . İlk başta çok iyiyken şimdi böyle olması çok garibime gitti. Neden böyle yapıyor bu durumu yalayan var mı??

6 CEVAP

batinaydogan1

Karma aşı doz olarak biraz ağır bir aşı olduğu için kedinizin verdiği tepkiler normal. İştahsızlık, hareketsizlik ve sürekli uyuma isteği belki bi kaç saat belki bir iki gün süresince olacaktır. Kendi haline bırakın onu. Kucağınıza aldığınızda verdiği tepkiler muhtemelen rahat bırakmanız için olabilir. Geçmiş olsun :)

Geçmiş olsun çok. Benim kedim de karma aşıdan sonra aynı böyle olmuştu.1 gün sonra düzeldi.

ayse1310

Benim kedim olduktan sonra birkaç saat kadar çok uyudu sonra canlandı
:)
Aşı ağır olduğu için. Hepsinin verecegi tepki aynı zamanlı olmuyor. Korkmanıza gerek yok birşeyciği yoktur :)

kedigibiyiz

Merhaba tüm yorumlara katılıyorum. En geç 2 güne toparlar keyfi yerine gelir. İshal kusma da olabilir ek olarak birazcık ağır bir aşı. En kısa zamanda toparlanmasını diliyorum. Sevgiler :)

Elfsev

Herkese yorumlar için teşekkür ediyorum şuan eskisi gibi hopluyor :)

Elfsev

Teşekkür ederim :)