Kısırlaştırılmış Kedi Maması

Castielthecat

Mamalar çok pahalı olmaya başladı. Acaba bana uygun ama hassas midelerde sorun çıkarmayacak bir mama önerebilir misiniz? (Acana mesela kedimi kusturuyordu) N&D den geçiş yapmayı düşünüyorum, tat olarak da zevkle yiyebileceği bir mama olursa harika olur. Tavsiyeler için şimdiden teşekkürler :)

4 CEVAP

Feronia

N&D'nin hangi serisi? Tahılsız mı?

Castielthecat

Tahılsız tavuklu kitten maması kullanıyordum @feronia

gizemesersoy

Düşük tahilli nd deneyebilirsiniz. Applaws, naturea, petcurean go deneyebilirsiniz. Brit care veya profine da olabilir

Feronia

Now Fresh deneyebilirsiniz.