Orta Boyut Bir Kopek Sahiplenmek İstiyorum

cakil19921

Kopek istiyorum ama ev ortamında yasadıgım için ve evimiz kucuk oldugundan dolayı buyuk ırk bir kopegi bakılacgı bir ev degil sizce hangi sitelere bakabilirim

9 CEVAP

Alicveben

Bu site dışında petsbook, Çok kullanışlı olmasada pet arkadaş, facebook ve Instagram sayfalarına bakmanızı öneririm.

Elifmuzeyyen

En cok instagram sayfalarinda goruyorum ben pet arkadas hic aktif degil bana gore buradan da sahiplenebilirsiniz kucuk büyük diye ayirmayin bence goldenlardan cok buyuyor ama eve de cok guzel yakisiyorlar minnoslar o buyuklukte bir kopuste gayet guzel olur

cakil19921

Yok ayrım yapmak degil ama ben bir hayvan sahiplenicekseniz ona uygun olmalı SONUCTA evimiz kucuk evde alanı dar olucak diye dusundugumde büyük köpek istemiyorum onların iyiliği için

cakil19921

Ben biriylede konustum oda İstanbuldayım lakin hataya bir hayvanın gelmesi cok uzak bir insan gelirken halsiz dusuyor yoksa hem alırım zaten sahiplenen kişilerde oyle dusuyor

Elifmuzeyyen

Bir ilan gordum de instagramda sulecika nin ilani 1 2 yaslarinda cocker cocuga yuva araniyor kendinizi tanitin belki de sizin cocugunuz olur madem kucuk irk istiyorsunuz

Elifmuzeyyen

Öncelik 25 yas ustu ve istanbul ici imis sartlariniz uyuyorsa whatsapptan ulaşabilirsiniz

Kopek dunyasinda border collie ilanlari var orta irk sahiplenebilirsiniz

minnoskoss_123

Soru geçen sene sorulmuş dikkat ederseniz.