Kedim Bademdeki Kusma Sorunu

umut61

Merhaba arkadaşlar kedim badem küçüklüğünden beri biraz fazla mama yese peşinden hemen kusuyor. 1,5 yaşında olan kedim şimdiye kadar tüylerini hiç kusmadı. Her çeşit mama çeşidinde bu durumu yaşıyorum, lakin kustuğunda mamaları çiğnemeden yuttuğunu görüyorum acaba sebebi bu yüzden midir? Tecrübeli arkadaşlar bilgi verebilirler mi?

1 CEVAP

Yumak96

Dış gelişimi düzenli olmayabilir, onun dışında vitamin eksikliğinden dolayı mide bağırsak sorunu oluşabilir vitamin tüplerden alıp emdirin.