Mama Önerisi Olan ?

kubraarll

Merhaba arkadaşlar , kedime sürekli Proplan alıyordum ve gayet memnundum hatta en iyilerinden biri diye biliyordum.
Ancak çok fazla yorum görmeye başladım kötü diye ve yenisini araştırırken BonaCibo diye bir marka buldum taze üretim falan yazıyor.
marka hakkında fikri olan var mı ? ya da neler önerirsiniz yetişkin kedi maması olarak
Teşekkürler.

4 CEVAP

merymklc

kaliteli ürün olduğu söylenemez çok duydum onu kullanan pek yok ama alanlar genelde sokaktakı canlar için alıyor bildiğim kadarıyla

Elifmuzeyyen

Bonabico burada sık önerilir ancak daha çok orta kalitede ve sokak hayvanları için önerilen bir mama fiyat kalite bazinda. Bütçeniz el veriyorsa acana, orijen, n&d, matisse, sanabelle (umarim yazimlari doğrudur) britcare gibi mamalara bakmanizi tavsiye ederim

Elifmuzeyyen

Profine de oneriliyordu acaba orijen ve nd kaliteli ancak pahali mamalar sinifinda yer aliyor burdan takip ettiğim kadariyla ben kullanmadim sokaktaki çocuklar icin enjoy paw paw gondermisti bir gonullu arkadas onu kullaniyoruz şu an.

Elifmuzeyyen

Acana*