Göz Kapağı

ayseeny

Kedim bildim bileli gözleri akan bir hayvan, dokturumuz cinsinden dolayı normal olduğunu söylerdi hep, arada tobrex kullanırım hatta fazla akınca. Ama her Zaman sağ gözü bir kısık bakıyor. Ara ara kahve jel gibi akar gözü. En son çok kısmaya basladı hiç açamıyormus gibi, traşa götürdüğümüzde hazır baygınken göz kapağını çevirip bakmış dokturumuz. Bana dediğine göre: kedilerde 3. Göz kapağı katmanı var ve pütürler vardı sizinkinde bu da gözüne battığı için rahatsız ediyor. Ameliyat eder kapağı dışarı çıkarır temizleriz o o pütürleri, gözde rahat eder. Batmaya devam etmesi sakıncalı dedi. E haliyle direkt ameliyat demesi beni çok korkuttu. Uzun yıllardır kedi bakan arkadaşlarım karşı çıktı ve başka doktorlarada gösterip başka yorumlarda almamı söyledi. Başına böyle bir şey gelen, kedisinin gözleri ile ilgili benzer problemler yaşayam varsa yardımcı olabilir mi?

6 CEVAP

satinalmayin

cinsiyle uzaktan yakından alaka kuramadım scotishlerde kemik rahatsızlıkları olabiliyor ama göz sulanması hususunda kronik bir şekilde sorun yaşıyan ırklar İran kedisi ve türevleridir.Bencede başka bir vet görmeden yaptırmayın vetlerin bir kısmı maddiyata fazlaca önem veriyor anlatabildim sanırım ...

ayseeny

Tavsiyeniz için çok teşekkürler araştırıcam mutlaka

ayseeny

Çok şükür vücudunda herhangi bir iskelet problemi yok ama işte gözleri akıyor hep. Bakırköyde oturuyorum ama iyi bir doktor tavsiyesi ile her yere götürebilirim. Öneriniz varsa bekliyorum

eylemcaliskan

Merhaba. Kartaltepe Mahallesi Bakırköy Veteriner Kliniği’ni önerebilirim. Şahsen gitmedim ama her giden yakınım memnun kaldı, isterseniz öncelikle internet araştırması yapabilirsiniz, içinize sinerse gidersiniz. Geçmiş olsun

izmir_pet

benim kedimin gozu da ara ara akmaya basliyo kahve tonlarda gibi akiyo ama bizimki gozleri gormuyor. Sizinki farkli. Biz genta damla kullaniyoruz arada terremiycn krem geciyo. Bence direkt ameliyat dusunmeyin. Yarari oldugu kadar zararida olabilir kii belkide para amacli da olabilir. Mutlaka farkli veterinerlerden fikir alin. Dilerseniz vetmate uygulamasi indirip ordan da sorun. Az cok fikir olur. Cok gecmis olsun

ayseeny

Çok teşekkürler