Kapalı Kedi Tuvaleti ?

melikealgin

Memnun kaldığınız kapalı kedi tuvaleti markalarını söyleyebilir misiniz ? Kokuyu önlüyor mu memnun musunuz ?

6 CEVAP

Silagoz

Ben flipin üzerinde kedi resimleri olan kapalı tuvaletini kullanıyorum. İçi çok geniş 2 kedi rahatça sığabilir. Kedim kapalı alanları çok sevmediği için büyük almayı tercih ettim. Koku yaptığını da düşünmüyorum. Hatta hiç koku almıyorum diyebilirim.

Silagoz

Evet temizlenebiliyor taşıma çantalarında olduğu gibi kilidi var arka tarafında oradan açılıp kaldırıldığında açık tuvalet gibi oluyor ve rahatça temizleniyor.

gizemesersoy

Mionun kapalı tuvaleti var bende üst kapağı komple çıkarmadan kapısını üste kaldırıp çok rahat temizleyebiliyorsunuz. Alternatiflerinden daha iyi bence bu yüzden

jingjing

markasına dikkat etmeden almıştım veterinerden . kapağını açmadığı sürece koku yapmıyor . yine de ben günlük temizliyorum

melikealgin

Üstü Açılıp temizlenebiliyor mu ?

melikealgin

Ben gördüm mio'yu ama kapısının üstü fazla açık geldi iade ettim.Koku çıkarır diye :/