Acil Cevap Bu Miniği Neyi Var Sahibi Her Seyi Yapmıs

cakil19921

Hayvanın ayakları kulağında boyle seyler var veteniner bir veteniner mantar demiş bir veteniner uyuz baskası dermitid demiş bunu yasayan varmı sokakta bulmus

15 CEVAP

Bgisan

Yarına kadar beklerseniz veteriner arkadaşıma sorarım

Bgisan

Dermatit mantar gibi ama veterinerden iyi bilemeyiz bana öyle geldi.

cakil19921

Kuduz benzemiyor demi

cakil19921

Baska bir veteninere uyuz demiş ilac onerilerinizde varsa

cakil19921

Cunku 3 aydır gecmiyormus bunlar

Bgisan

Maalesef ilaç önerisini bilemem ama antifungal ilaç tedavisi başlanmalı içten olmalı çünkü tırnak aralarına da geçmiş. Krem olmaz buna

Bgisan

Sinir olur yalar garibim ya

cakil19921

https://i.hizliresim.com/36N0WM.jpg bu ilaclar kullanıyor lakin 3 aydır bir ddgişiklik yokmus

cakil19921

Buda kan sonucu

Bgisan

Enfeksiyon da var kanda

Elifmuzeyyen

Uyuza benziyor ya tuh nasil da masum baska veterinere gitsin ben 3 ayda hicbir degisiklik yoksa

cakil19921

Zaten baya her yeri gezdirmis fakülteye bile goturuş

babutcu16

geçmiş olsun
merak ettik ne sonuca ulaşıldı bence mantar dıyebılırız ama kesın bı bılgım yok bursadansanız evcilim veterinerliğine ugrayabılırsınız

cakil19921

Hataydayım tsk yinede