Hamile Kedimin Yarası

Recai44

Hamile kedim yarasını yaladığı için merhem süremiyoruz. Kantaron yağını denemeyi düşünüyorum. Acaba kedinin yarasını yalamasina yol açar mi . Bide kokusu falan varsa kediyi rahatsız ettiği için daha fazla yalar . Kedimin doğumuna da çok az kaldı bu gece bile doğurabilir. Kantaron yağını tavsiye eder misiniz .

4 CEVAP

Bgisan

Kantaronun buruk bi tadı var. Ama yine de yalayabilir ama yalarsa da bi zararı olmaz yutması açısından bebeklere bile kullanılıyor. Yavrum çok da derin gibi duruyor. Hamile diye bişey yapamadı hekim galiba?

Khajiit

Elizabeth yakalık kullanabilirsiniz aslında ancak yavrular doğduktan sonra onun için çok zor olur

Recai44

Yarasi evde kimse yokken oldu . Nasıl yapmış bilmiyoruz . Veteriner kedi hamile olduğu için anestezi yapamayacağını söyledi. Bizim de elimiz kolumuz bağlı veterinerin verdigi merhem süremiyoruz sürünce de yalıyor. Yakalık takmak istiyoruz dogum yapacak diye takamıyoruz . En son kantaron yağı ni denemeyi düşündüm.

Recai44

Bizde üzülüyoruz . İnanın ne yapacağımızı da bilmiyoruz . Veteriner doğumdan 3 5 gün sonra ameliyat edelim dedi . Öyle olursa yavrulara nasıl bakacağız onu da bilmiyoruz . Kedim su ana kadar 19 tane yavru doğurdu. Hepsine baktık. Zaten işin zor kısmını kedi yapıyor. Şimdi kedi ameliyat olduktan sonra bakmak istemezse veya sütü falan olmazsa ne yapacağımızı hiç bilmiyoruz . Bu yüzden görüşleriniz bizim için çok değerli.