Golosi Kedi Maması

Busra_12

golosi kedi maması içerik olarak nasıl sizce

Ürünün İçeriği: Et ve et ürünleri (15% tavuk eti), tahıllar (12% pirinç), balık ve balık ürünleri (6% somon balığı eti), kanatlı ve balık yağı (4.3% kanatlı yağı, 0.5% somon balığı yağı),bitkisel orjinli türevler (0.5% Arbocel® selüloz lifleri, 0.1% hindiba otu inülini), mayalar (0.5% bira mayası), tohumlar (0.5% keten tohumu), mineraller,yumurta ve yumurta ürünleri, deniz kabukluları(0.005% yeşil kabuklu midye tozu - Perna canaliculus).

Analitik Değerler: Nem: %8 ,Protein: %34,Yağ : %13 ,Lif: %2.3 ,Kül: %7.9 ,Kalsiyum: %1.32,Fosfor: %1.01,Sodyum: %0.25,Klorid: %0.61,Magnezyum: %0.07,Potasyum: %0.60,Omega-3 yağ asitleri: %0.44,Omega-6 yağ asitleri: %2.07,Lizin: %1.56,Methiyonin: %0.49.

1 CEVAP

gizemesersoy

Goloside kediler için hayati olan taurin maddesi çok düşük miktarda. Bu yüzden önermem. Durumunuz yeterse matisse alabilirseniz iyi olur. Yoksa felicia alın olmazsa