Furminator Kısa Tüylü Kediler İçin Small Ve Large Tarak

Eymentalay

Kedim için furminatör tarak siparişi vermek istiyorum kedim 6 aylık ama bu tarağı bir kere alıp kullanabildiğim kadar uzun süre kullanmak istiyorum daha önce alanlar varsa çok fark ediyor mu L veya S olanı? L biraz daha ucuz ben neden ucuz olduğunu çözemediğim için burdan sormak istedim kullananlar bilgilendirirse iyi olur

4 CEVAP

Gul36

L daha pahalı olması lazımdı, nereden baktınız siz? Link atabilir misiniz bir bakalım?

İkisi arasında genişlik farkı var, S neredeyse diğerinin yarısı kadar. Ben L'sini almıştım, size de onu tavsiye ederim. Daha çok alan tarıyor ve daha kolay oluyor.

batinaydogan1

L yani Large geniş tarak olduğu için daha çok yer ve daha hızlı tararsınız. S yani Small ise daha küçük tarama işlemi uzun sürer ama boynunu ve kulak altı gibi yerleri daha kolay tarayabilirsiniz. Aldıktan sonra da sürekli kullanmayın bence tüylerini seyreltirsiniz. 10 güne bir kullanın yeterli olacaktır. Normal tarakla hergün tarayın.

batinaydogan1

Fiyat farkında da Large daha pahalı olması lazım. Aynı ürün zaten düşünün ki illaki küçük olan büyükten ucuz olacaktır.

Eymentalay

Bu L olanın linki
https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/furminator-kisa-tuylu-kediler-icin-tuy-toplayici-tarak.html

Bu da S olanın linki
https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/furminator-small-cat-kisa-tuylu-kediler-icin-tuy-toplayici-tarak.html

Nedense Small tarak daha bi güvenilir geldi bana internette izlediğim videolarda da hep small kullanıldığı için small sipariş ettim sizce L ile değiştirmeli miyim? Uzun ömürlü bir ürün olduğu için aradaki fiyat farkı gözüme çok gelmedi ama performans açısından emin değilim ikisi arasındayım