Kedim Gece Uyumuyor :(

gulsum_

Kızım akşamları uyuyor her ne kadar uyumaması için çaba sarfetsem de illa akşam uyuyor böyle olunca da gece uyumuyor beni de uyutmuyor 1 aylık yavru kedi olduğu için mi böyle, büyüyünce uyku düzeni düzelir mi ki ne yapmalıyım

34 CEVAP

izmir_pet

1aylik daha hicbir duzeni olmaz. Her an anne aricak tabikii uyumucak. Sicak su torbasi veya siseyle sicak su koyun havluya sarip. Orda uyusun anne sicakligi almis gibi. Buyudukce sizin duzeninize alisir merak etmeyin. Sadece iyi karar verin sizinle mi ayri mi yaticak? Nasil alisirsa oyle gider:)

Minnakpatipuki

Akşam uyur gibi olursa kaldırın oyun oynatin koşsun enerjisini atsin yorulsun gece uyur o zaman. Dediginiz gibi akşam uyudukları zaman gece hiç uyumuyorlar ve uyutmuyorlar :) bir zaman sonra sizin uyku saatlerinize uyum sağlıyorlar.

gulsum_

Çok fena oynuyor :D 1 aylık ama sadece bedeni ufak her türlü yaramazlık mevcut :D

Minnakpatipuki

Yaa yerim ama yaa çok tatliii :)) çok hızlı büyüyorlar her anının tadını çıkarın ve bol bol fotoğrafını cekin :)

izmir_pet

Valla cok dogru. Brnimki daha dun minicikti gibi suan bakiyorum koca bebek:D bol bol fotograf cekin cidden:) sonra geri grlmiyo

gulsum_

Evet ya çok hızlı büyüyorlar çok teşekkür ederim :)

Recai44

Yanınıza almayı deneyebilirsiniz.

Recai44

4 5 haftalık yavru kedilerimle birlike uyuyordum . Onlar uyurken birbirine sarılarak uyudukları için yanlarında birisinin olmasını istiyorlar doğal olarak . 5 haftalık yavrunun biride sabaha kadar boynumun üzerinde uyumuştu .

gulsum_

Yanıma almayı da denedim ama uyanık olmamı istiyor. okşuyorum o uyuyor ben de gözümü kapatınca hemen uyanıp üstüme atlıyor

Recai44

Yalniz bırakmamaya çalışın. Yavru kediler yalnızken korkarlar ve rahat uyuyamazlar.

Recai44

gulsum_ Zaten asıl iş büyüyünce bakmak . O yavruluktaki sevimliligini kaybeden o kediye bakabilmek en zor kısmı.

izmir_pet

Korkutmayin boyle yaa neden:D bence hala cok sevimli oluyolar. Her donemin ayi guzelligi oluyo:)

gulsum_

Ya benim kızım olduğu için demiyorum bence büyüdüğünde de çok sevimli olacak :D gece uyumayı öğrensin başka bir şey beklemiyorum ondan :D

Recai44

Büyüyünce kızgınlık hastalık mama kum gibi sıkıntıları oluyor . Önemli olan zaten bu aşamada bakabilmek . Yavruyken kedi herkesin hoşuna gidiyor . Ama büyüyünce öyle değil .

Recai44

gulsum_ siz onun yanında uyuyun ona yeter zaten . Uyumayınca öğrenir . Zaten pas vermeyince onlarda uyumak zorunda kaliyo . Ben çok yattım yavru kedilerle .