Bu Köpeğin Cinsini Bilen Var Mı?

Grunhexe

Bu köpek benim ama cinsini bilmiyorum.

3 CEVAP

izmir_pet

Komple rwsim olsa daha iyi ama benimkine benziyo. Benimki yukseklik olarak alcak ama boydan uzun. Sosis kopek:)) gozleri masmavi. Barinaktan aldik. Sibirya ve kucuk fino kirmasi dediler bilmiuorum. Belki sizinde oyle biseydir

Grunhexe

Benimki de alçak bacakları kısa sosis gibi :) bilemedim ne kırması

izmir_pet

cins olarak boy falan kulaklar falan tam brnimki. Ama brnimki acik kahve tonlarinda. Ve gozleri acik mavi brnimkinin. Brnimkine oyle dediler belki oyle bisey olabilir mi diye soyledim:) brnde bilmiyorum