Kedim Durup Dururken Dikleniyor.

xFUTAKOZAx

Kedim 3.5 aylık 2 gündür bana durup dururken tüylerini kabartıp yan yan geliyor. Korkutacak bir şey de yapmadım sebebi ne olabilir ?

4 CEVAP

gulmerve

Merhaba, benim oğlum 10 aylık ve bu hareketi benimle oyun oynarken yapıyor. beni korkutuyor ters dönüp göbeğini açıyor hatta ardından şebek oğlum :) bazende beni avlıyor bu şekilde saklanıyor sonra aynı hareketi yapıyor kötü birşey olduğunda değildir diye düşünüyorum.

dilaykablan

Benim kız da küçükken ilk bu hareketleri yapmaya başladığında korkmuştum bana saldıracak falan diye düşünüyordum :) Zamanla öğrendim ki oyun oynamak istediğinde yapıyor, mesala kabarıp yan yan bana geliyorlarsa ben onu kovalıyorum o saklanıyor :) Sizin ufaklık da sizinle oynamak istiyor demek ki.

xFUTAKOZAx

Cevaplar için teşekkür ederim. Bana garezi olduğunu düşündüm yoksa. Eşime değil bana yapıyor hep

izmir_pet

Bizimkide suan 8aylik. Aylardir hala yapiyo. Oyun amacli genelde:)