Kedım Kızgınlık Da Bagırmıyor Sebep ?

Damlamiaaaa

Kedim Mia 1.5 yaş kedim kızgınlığa girerken hep bağrir sürtünürdü şimdi ise tek bir bisi yapmıyor girdiğini bile anlamıyoruz bir şey mi var acaba ?

4 CEVAP

gizemesersoy

kızgınlığa girmiyordur belki mevsimsel falan veya etrafta erkek kedi denk gelmiyorsa ondan olabilir. bizim oğlan kısırlaştırmadan önce çıldırırdı meğer apartmanda dişi kedi varmış nerden duyup kokluyorsa her yere koku bırakırdı :)

Damlamiaaaa

Hayır giriyordu bu aralar yeni vermiyor 4 5 aydır

minnoskoss_123

Ne güzel işte:)

Minnakpatipuki

Veteriner bana kedi bazen kızgınlığa girer anlamazsınız bile demişti. Belki belli etmiyordur sebebini bilmiyorum tabi ama böyle bir cümle kullanmıştı veteriner.