Sokaktan 5 Ay Lik Bir Fino Buldum Bugün Veterinere Kanlı İshal Mis İlk Evresiymiş Dünden Beri Bir Şe

Arzudemirvi

Kanlı ishal 5 ay lik fino dünden beri bir şey yemiyor bugün birsuru iğne yaptılar serum taktılar fakat uyuyo hic hali yok ne yapabilirim ilk evresiymiş sadece kusması var şu an veteriner kanlı ishalin başlayacağını söyle nasıl besleyebilirim

1 CEVAP

eylemcaliskan

Merhaba. İshal sebebiyle ölümlerde en büyük etken dehidrasyondur. Kaybettiği sıvı miktarını bol su içmesini sağlayarak düzenlemelisiniz. İshalle kendi vücudu savaşacak bu yüzden bağışıklık sistemini güçlü tutmak gerekir. Imuneks önerebilirim eczanede 40-50 lira gibi bir fiyata satılıyor. Aynı zamanda ekmek mayasından yapıldığı için kimyasal da bulunmuyor. Çok geçmiş olsun, umarım ki iyileşecektir