Yaş Mama Önerisi Olan :)

Herkese selam,
Mısır orijen cat&kitten kuru mama yiyor. Ara sıra yaş mama da vermek istiyorum. Tavsiye ettiğiniz ve denediğiniz bir marka var mı ?

8 CEVAP

Ceronimo-

Schesir verebilirsiniz, içeriği çok doğal bir mama

SenanurKsl

Haızr alırken her zaman ilk yapmanız gereken içeriğini okumak olmalı.Bunların dışında hem daha uygun maaliyetli hem daha güvenilir tabiki evde yapılan yaş mamalar:)) burda başlıklardan aratıp güzel tarifler bulabilirsiniz . Haftada en az bi kere yaş mama vermek iyidir. Yavrunuza sağlıklı uzun ömürler diliyorum çok tatlı maşşallah :))

Çok teşekkür ediyorum

SenanurKsl

Herrmanns , naturea , schesir bunlardan birini gönül rahatlığıyla verebilirsiniz içeriği iyidir. Gourmet tarzı mamalrdan kaçın sadece %5 et içeriyor ve kimyasal dolu.

zuhall

schesir tahilsiz,naturea,instinct, animonda carny ocean,gimcat

gizemesersoy

carny ocean, schesir, gimcat, applaws, instinct, ve ndnin yeni yaş mamaları çıktı öneririm çok güzel ve çeşitliler

ayse1310

N&d'nin yaş mamaları çok güzel ve çeşitleri çok ama petlebi stok konusunda sıkıntılı maalesef yani ne zaman baksam stokta olmuyor ürün

ayse1310

N&d'nin yaş mamaları güzel onun dışında ben evde kendim yapıyorum kıyılmış yaş mamasını ve çok seviyor :)