Kedi Lösemi Aşısı

Duygunur

Merhabalar,
Daha önce bu sitede ve başka yerlerde lösemi virüsü taşıyan kedilere lösemi aşısı yapılmasının ölümcül olduğunu okudum ve aşıdan önce mutlaka test yapılması gerektiğini yazanlar olmuştu. Ben bunu veterinerimize sordum ve bana testin gerekli olmadığını, zaten kendilerinin yapmadığını ve testin 800 lira olduğunu söyledi.
Ben aşıyı şimdilik yaptırmadım ama ne karar vermeliyim bilmiyorum, herkes başka bir şey söylüyor ve kedim için en iyisi olanı yapmak istiyorum.
Bu arada kedimi 4 aylıkken sahiplendim ve geçmişini bilmiyorum.
Neler düşünüyorsunuz, bilgisi olan var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

2 CEVAP

Aslnr

Bence yaptırma.

Aslnr

Ben de yaptırmıcam kedim 4.5 aylık şu an onun dışında 3 ayda bir parazit ve yılda bir karma, kuduz yaptırcam