Numune

goknur

merhaba. 2 yetişkin kızım için yeni mama arayışındayım. Hangi markalar numune gönderebiliyor acaba?
içerik olarak kaliteli olması önemli tabi ama fiyatın 250-300 aşmaması gerekiyor. 10 kg bu fiyat aralığı felan olabilir.

2 CEVAP

gizemesersoy

brit careden numune alabilirsiniz nd den de numune alabilirsiniz fiyat olarak birşey diyemem ama. matisse de kullanabilirsiniz numune göndermiyorlar diye biliyorum. nd ile aynı firmaya ait matissei numune isteyince nd numunesi gönderiyorlar herhalde.

ayse1310

@gizemesersoy hangi siteden istiyosunuz numuneleri?