Şadanlar Numune Hakkında

SenanurKsl

Arkadaşlar kedim için şadanların numune formunu doldurdum dün . Hala daha gerş dönüş almadım ne emailimden ne de telefonumdan . Numune alan arkadaşlar kaç günde dönüş aldınız geldimi vs ?

9 CEVAP

kedigibiyiz

Merhaba ben de n&d ye geçiş sürecindeyim. Geçen hafta mail attım hemen dönüş sağladılsr birkaç saat içinde. Fakat bir daha haber gelmedi 8 gündür falan bir gönderim işlemi yok varsa da ben bilemiyorum malesef

Ceronimo-

Ben numune istedikten sonra kendilerinden geri dönüş alamamıştım fakat 2 hafta sonra yollamışlardı eve

karabiberasi

Biz de şadanlardan bir mail almadık fakat ben sordum yetkili birine dedi ki normalde geri dönüş sağlamıyoruz ad soyad adresi alıyoruz eğer elimizde varsa yolluyoruz yoksa gelince yolluyoruz dedi.N&D ise email attim yani adres vs yazdım fakat ondan da bir haber alamadım

Ecerana

Bn brit care dan numune istemiştim onlarda hiç geri bildirim yapmadan 2 gün içinde bana tester mama yı gönderdiler bnce siz Bi de instagram adreslerine yazın belki ordan cevap verirler

SenanurKsl

Tamamdır çok teşekkürler. Böyle bilmeden gelince de sıkıntı oluyo evde olmadığımız zamanlar olabiliyo en azından kargo bilgisi verseler gönderdiklerinde

karabiberasi

Instagramdan yazdım ben yine aynı cevabı verdiler yani onlar kafalarına göre yolluyorlar

ayse1310

O nedir ki?

SenanurKsl

Şadanlar pet Orijen Acana gibi mamaların tedarikçisi . Mamadan almadan önce sitesinden ücretsiz numune talebinde bulunuyorsun az bi mama gönderiyorlar böylece mamayı almadan önce denemiş oluyorsun. Kargo parası ödüyorsun ama bildiğim kadarıyla

SenanurKsl

Tamamdır çok teşekkür ederim