Sokak Kedileri İçin Mama

Kedisideli

sokak kedileri için mama almak istiyorum araştırdım baya ama hepsine birileri kötü yorum yapmışlar kafam karıştı. Beslediğim hayvan sayısı fazla olduğu için çok pahalı birşeyde olmasın istiyorum önerileriniz var mı?

13 CEVAP

Kedisideli

obivian için demiş 80 tl diye anladım ikinizede çok teşekkür ederim şimdi bonacibo sipariş ettim birdahakine onu deniyeceğim :)

ayse1310

@izmir_pet
Matisse demedim obivian mama dedim :)
Matisse benim kendi kedim için aldığım.

ayse1310

Obivan mamayı 10 kg 80 TL şeklinde gördüm *********.com'da kendi kedim için matisse mamayı araştırırken :)

ayse1310

:) afiyetle yesin canlar

ayse1310

Obivian mama var hakkında hiç iyi veya kötü yorum yok. İnternetten araştırdım hiçbir yorum yok. İlginç geldi ama fiyatı epeyce uygun. Zararlı olsa mutlaka forumların kara listesinde olurdu ya. Bence sokak kedileri için alabilirsiniz bundan fiyatı uygun gelirse size. *********.com'da görüştüm ben de kendi kedim için matisse mamayı araştırırken. 10kglık paketleri 80tl falandı.

izmir_pet

mito bende cok aldim ama zararlari saymakla bitmez. Tm ucuz ama olduemesin yani ucuz diyede.tuz orani en yuksek mamalardan biri. Goz ve bobrekleri bitiriyor. Kristal iceriyor ve bagirsaklari bitiriyor, kanli ishal diski idrar yapiyor. Uzun sureli kullanimda sokaktakielr icin bile malesef ki verilmemeli. O fiyattan da ucuza enjoy daha iyi

izmir_pet

bu arada evt hizli hizli okuyodum matisse anladim:)) o sziinkiymis:D

Recai44

Kendiniz onlar için evde de mama hazırlayabilirsiniz. Ama uğraşacak vaktiniz yoksa tavsiye edebileceğim bir mama yok .
Evde şöyle bir mama yapabilirsiniz :
Tavuk ciğerini suda haşlayıp içine ekmek falan katip kedilere verebilirsiniz . Hem ucuz hem doğal.

ayse1310

https://www.*********.com.tr/obivan-mama?sort=5

izmir_pet

matisse 10kg 80olamaz ama yanlislik olmasin

Ben mito mama kullanıyorum ********* dan 15kg piyasaya göre uygun bir fiyatta sokaktaki kediler de bayılarak yiyorlar

Melekitooo

Bonocibo kötü değil sokaktakiler için ideal.

izmir_pet

@melekitoo" neye gore ideal acaba? Bagirsaklarinin parcalanmasini hakediyorlar mi? Asiri tuzdan kor olmayi bobreklerinin iflasini hak ediyorlar mi? Kac kez paylastim burda kopyala yapistirdim yaptim. Bana gore guzel dgl demiyorum ben aciklamasini yapiyorum