Kopegim Cok Urkek

Merhaba arkadaslar.
Yeni sahiplendigim 6aylik golden cinsi kopek cok urkek.
Sahipleneli 2gun oldu. Yemegi elimle veriyorum.
Sevmek icin bile elimi uzattigimda geri cekiliyor.
Oyun oynamayi bilmiyor ve bizle oyun oynamiyor.
Bagzen dis atiyor hayir diye uyariyoruz.
Daha once oyuncaklari olmamis galiba disarida cikarilmamis. Top ve dis kasiyici aldik ilgilenmiyor.
Ilgilenmedigimiz zamanlarda uyumaya calisiyor lutfen yardimci olun.

5 CEVAP

cakil19921

Size 2 gunde alısamaz geldiği yerde neler yaşamı ki bu kadar ürkek normel biraz sabır etmeniz siz o istemiyorsa dokunmayın odul mamaları alabilirsiniz elinizden verin alısacaktır

Oyun istememesi ve uyumasi normalmi

cakil19921

Size 2 gunde alısamaz geldiği yerde neler yaşamı ki bu kadar ürkek normel biraz sabır etmeniz siz o istemiyorsa dokunmayın odul mamaları alabilirsiniz elinizden verin alısacaktır

izmir_pet

Nereden sahiplendiniz acaba? 2gunde tabiki alisamaz. Kopekler cok hisli canlilar. Yabanci yer ortam kisi tabiki stres olmustur. Alisma surecine izin verin zorlamayin surekli ustune gitmeyin. Biraz sizi ortami tanisin, zarar gelmicegini anlasin alisir kisa surede travma gecirmediyse. İzin veriyorsa elinizle mama veriyormussunuz guzel:) merK etmeyin normal. Ben kopegimi barinaktan sahiplendim 2010 yilinda. Daha bikac senedir alisti

puddinj

Merhaba, benim de 6 aylık bir golden kızım var. Bize geldiği zaman o da öyleydi. Bize alıştı ama hala çok ürkek. Yürüyüşe çıktığımızda arabalardan çok korkuyor ve koşarak bahçeye atmak istiyor kendini. Yavaş yavaş alışacaklar, tek ihtiyaçları sabır ve sevgi.