Maddi Sıkıntılardan Dolayı Mama Değiştireceğim Önereceğiniz 30 Tl Veya Daha Düşük Fiyata Öneriniz V

30 tl yada daha düşük fiyata kaliteli kedi maması öneriniz varmı maddi sıkıntı yaşıyorum.

25 CEVAP

izmir_pet

haklisiniz cuvalla nerdeyse yari yariya dusuyo fiyat

ayse1310

30tlye alabileceğiniz profine ve proplan geliyor aklıma. Bu fiyata alınabilecek güzel mamalar bunlar. 400+400 şeklinde paketleri satılıyor bu şekilde. Petlebi'de de vardı hatta. Söylediğiniz bütçeye göre alınabilecek en iyi seçenek bunlar bence.

ayse1310

Royal canin 400+400 paketleri de 30tl oluyor.

Spikespage

İyi bir iş ayarla, bakamıyorsan sahiplendir, evde bilgisayardan veya eve alınabilen ek işler var, mama parası çıkar en azından. Çalışamıyorsan durumuna uygun devlet destek ve yardımlarını araştır, forumlarda ve sitelerde mama bağışçıları var onları bul...

Mayis1

Sanabelle 10kg markamada 260tl 6 ay net gider bence. Ayda 45-50₺ civarı tutar yani. RC,proplan, hills den de uzak dur. Boşuna para verirsin sadece. Matisse ,profine de alabilirsin ama matisse indirimde 300₺ civarı, profine de içeriğine göre değişiyor 300-350₺ civarı o da. Reflex , ya da açık mama alacağına 20₺ daha ver iyi bir mama yesin. Durumunu bilemem tabii ama bütçeni zorlayabileceksen bu markaları öneririm

Alicveben

Ben 800 gr profine Kitten kullanıyorum 25 tl ama kg olarak soruyorsunuz sanırım

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim reflex kitten tavuklu almış bulunmaktayım yararını zaman göstericek hepinize tekrardan teşekkür ederim

gizoz063

ben şu an felicia kullanıyorum güvenilir petshoplardan açık alınabilir kilosu 25tl. Fakat kapalısının da 2kg paketi 70 civarı olması lazım. çok öven de var beğenmeyen de var deneme sürecindeyim kedimin hareketlerini takip ediyorum mama değiştirdiğiniz zaman özellikle tüy dökümüne ve dışkısının sertliğine yumuşaklığına dikkat edin iyi gelip gelmediği anlaşılır

Mayis1

Reflex almışsınız ama bütçenizi her ne kadar bilmesem de biraz zorlayıp 20₺ daha verip sanabelle alsaydınız keşke. Günlük %75 sanabelle %25 reflex karıştırıp kullansanız ya da. Reflex pek iyi bir mama değil çünkü.