Maddi Sıkıntılardan Dolayı Mama Değiştireceğim Önereceğiniz 30 Tl Veya Daha Düşük Fiyata Öneriniz V

30 tl yada daha düşük fiyata kaliteli kedi maması öneriniz varmı maddi sıkıntı yaşıyorum.

25 CEVAP

izmir_pet

bonaciboyla reflex arasinda daglar var. Fiyatina gore gayet iyi. Tuy dokumu tabiki olabilir cunku ucuz mama ve tavuklu ve tahilli:) digerlerine nazaran tabiki tuy dokme arayamayiz bu fiyata. Ama benimkinde yavrusundan aliyorum tuy dokumu yok. Kediden kediye de degisir tabiki

izmir_pet

tbiki oyle. Bende reflex yerine ona baktim ama reflex in 2kati fiyat:) o tabiki cok daha guzel ama butce yeter mi:) yetiyorsa guzel bi secenek bence haklisiniz

Ares07

Reflex benim kedimde alerjiye neden oldu. Boynunda döküntüler oluştu. Mamayı acilen değiştirmek zorunda kaldım

izmir_pet

Bonacibo-micho-mito bagirsaklari parcalayan kristaldi sanirim bi madde iceriyor. Ayrica bagimlilik yapan madde iceriyor. Ve asiri tuz oraniyla bobrek ve gozleri zamanla bitiriyor

kedipatisii

Biz sokaktaki kedilere uygun fiyatlı diye *********dan veriyoruz uzun zamandan beri bir sorun yaşamadık. Bu olmayacağı anlamına gelmez elbet ama 30tlye alacağın her mamada risk vardır bence. Kaldı ki pahalı mamalarda dahi oluyor

kedipatisii

prochoice'de bir bakın. Ben mama üzerine bir calisma yapmadım sadece öneri veriyorum araştırmak soran kişiye kalmış yoksa iki kişinin dediğiyle mama alınması zaten yanlış.

kedipatisii

30 tl diyince ben kilo bazinda anladim ve prochoice'nin 1 kgside 30 tl civari gördüm bazı sitelerde. Guvenilir site olmasi onemli tabi ama cokda pahali oldugunu sanmiyorum

Recai44

Kendiniz evde de bir şeyler yapabilirsiniz . Ancak 30 tl derken neyi kastetdiginizi anlamadim . Eğer kg olarak söylediyseniz. 15 kg lik mamalar daha uygun oluyor . Sadece alırken son kullanma tarihine dikkat etmeniz gerek

izmir_pet

buyuk ihtimalle tavuklularda alerji olabiliyo ondan olabilir. En pahali markalarda da alerji olabiliyo tabiki drnemek lazim. Her mama her kediye uygun olmuyor :)

gizemesersoy

Kardeşim ama reflex bonacibo falan alma. Kilosu 30tl ise bütçen hiç de fena değil. Sadece mamaları toptan al. 10kiloluk matisse al kilosu 230-250ye falan bulabilirsin. Sana 5 ay gider rahat. Sorun olacaksa taksitle al birinden rica edip. İnan bu Royal canın proplandan hillsten falan daha iyi bir mama

izmir_pet

Yavruysa ben de bu kadarini alabiliyprum reflex yavru mamasi kullaniyoruz. Kedimin midesi falan cok hassas bicok mama dokunuyo kanli diski oluyodu reflexten memnunuz. Tuyleri bile cok canli parlak oldu. Tuy fazla dokmuyodu ama suan iyice azaldi. Tabiki harika dgl ama fiyatina gore:)

kedipatisii

Bonocibo falan kullanın bari :/ çok kullanan var ama iyiliği tartışılır. 30tlyede iyi bir mama bulmanız sıkıntı

kedipatisii

Reflexte olabilir ama tavuklu kitten reflex benim kedimde tüy dökümü yaptı

izmir_pet

bonacibo aman diyim aslaaa

izmir_pet

yanlislikla kendi cevabimi begendim :)) neyse o acigi 30evt. Ama acik ne kadar guvenilir orasi var. Petshopta falan gorulup alinirsa cuvaldan acik olabilir