Kedim İp Yuttu Dışkısıyla Yarısı Çıktı Yarısınıda Ben Kendim Çıkarttım Sizce Bi Sorun Olur Mu?

Elvinmeric

yarısını ben çıkarttım çok canı yandı*

4 CEVAP

Elvinmeric

Ay evet onu kontrol edeyim çok doğru söylediniz

Minnakpatipuki

Sonraki dışkılarında kan varmı takip edebilirsiniz eğer kan gorurseniz veterinere götürürsunuz

izmir_pet

ay o durumda napilir bilemiyorum ama bagirsaklar zedelenmis olabilir. Sert mi cektiniz acaba hizli falan? Ayy kiyamam yaa cok uzuldum gecmis olsunn

Elvinmeric

Yavaş çektim ama dayanamadım anneme verdim yavaş çekti o da ama keyfide yerinde oyunlar oynuyor gayet umarım bir problem olmaz