Sokak Köpekleri İcin Mama Markası Tavsiyeniz Varmı?

Minnakpatipuki

Merhaba. Sokak köpeklerinin bolca bulunduğu buyuk bir parkın belirli yerlerine mama koymak istiyorum. Ama hiç köpek beslemedim. Bu yüzden hiç bilmiyorum hangi markayı verebilirim. Uygun fiyatlı mama önerilerinizi bekliyorum.

14 CEVAP

Minnakpatipuki

@ayse1310 bende önce fiyatına bakmıştım ooo uygun falan dedim sonra saçma geldi 15 kg 50 lira nasıl yani dedim araştırdım. Baya kötü bir mama ve ayrıca köpekler yemiyormus zaten o derece kötü çoğu kişinin elinde kalmış. Almam goody i. ********** da kennel ve kucho var kötü bir yorum gormedim ama napsam bilemedim. Obivan a baktım simdi bu mamalarla yaklaşık aynı fiyatta kötü yorum yoksa eğer onu alabilirim.

izmir_pet

Kedi mamalarimda hep soyluyorumya mito-micho-bonacibo 3lu ayrilmaz grup:) malesef oyle. Bonacibo da oyle

ayse1310

Goddy için kötü bile diyemiyoruz direkt zehir.

ayse1310

Sakın ama sakın goddy almayın.

ayse1310

Yorumları okumadan direkt goddy almayın da ne alırsanız alın yazacaktım da yorumları okudum goddy nasıl diye sormuşsunuz bile çoktan. Kesinlikle almayın.

ayse1310

Ben geçenlerde kediler için mamaları araştırırken "obivan" diye bir mama buldum. Hakkında yorumlar var mı diye çok aradım ama hakkında iyi veya kötü bir tane bile yorum bulamadım. Bu bana ilginç geldi ama deneyeceğim ben de alacağım. 10kg paletleri 80-90 TL falan oluyor, 15 kg olanları 100 küsurdu. Bir bakın isterseniz. Goddy gibi öldüren bir mama olsa mutlaka kara listede olurdu duyulurdu diye düşünüyorum. Onun dışında *********'daki birçok markayı alabilirsiniz, genel olarak onlar sokak köpekleri için iyi seçenekler diye düşünüyorum. Sokaktaki kedi/köpekler fazla sayıda oldukları için maalesef hepsinin karnı doysun diye çok uygun fiyatlı mamalara bakmak zorunda kalıyoruz. Bütçemiz buna yetiyor çünkü. Yani kötülerin en iyisini seçiyoruz genelde maalesef.

izmir_pet

goody,bonacibo almayin:) bu kadarini soyleyebilirim simdilik

Minnakpatipuki

@İzmir_pet bonocibo da mi kötü ya :(

Minnakpatipuki

Gncl

izmir_pet

Ben kopek mamalarini pek bilmiyorum cvp veremedim yanlis bisey soylememek icin. Ama en azindan sunu soylryebilirim kopeklerin bunyesi kedilerinkinden daha guclu. Sokak kopekleri icin cok korkmayin kedi kadar riskli dgl. Tuz orani cok onemli ama mamalar bunu belirtmiyor malesef. Birde kristal bulundurmamasi lazim bagirsaklari parcaliyor

izmir_pet

birde fiyat verirseniz daha iyi olur. Sokaktakiler icin cuvalla uyguna gelir zaten. Biraz iyi reflex falan olabilir onu biliyorum. Ama en uygun mamalari arastirmadim arastiricam biraz bende. Bilgiye ulasirsam yazicam burda da

Minnakpatipuki

Goody markasının 15 kilosu 50 lira fiyatı süper ama nasıldır acaba? onu mu alsam diye düşünüyorum. Ayda bir yapacağım bir yardim olacak yani ayda bir yediklerinde zarar vermezse alayım diyorum. Köpeklerden de hiç anlamam ama 15 kilo alsam ac hayvan kalmaz büyük ihtimalle o parkta

Minnakpatipuki

Tamam teşekkür ederim @izmir_pet goody markasından da vazgectim yemiyormus köpekler yorumları hiç iyi değil ilk başta sorgulamadım niyeyse ama 50 liraya 15 kg mama nasıl oluyo ya içine ne koyuyorlar kim bilir. Bonocibo kennel kucho var ********** da bilemedim napsam

izmir_pet

Valla cok haklisiniz aynen oyle