Kedim Tekir Değil Mi?

ayse1310

Bildiğiniz Tekir değil mi ya üç renk tekir oluyor mu bilmiyorum ama genelde her cinsin üç rengi oluyor diye biliyorum. Sahiplendiğim veteriner abisi melez ama ne melezi olduğunu bilmiyoruz dedi, birkaç gün önce de kontrolü için başka veterinere götürdüğümde sordum "melez ama ne melezi olduğunu bilmiyoruz dediler Tekir değil mi" dedim veteriner de dümdüz tekir dedi. Ben de tekir olduğunu düşünüyorum açıkcası ama sizin de fikrinizi almak istedim belki de birşeylerin melezidir bilmiyorum. Sonuç olarak sokak kedisi işte :)

5 CEVAP

pinarsert

Ben de tekire benzettim kırma gibi gelmedi. Ama ne önemi var ki ne güzel bi can, ne güzel karakteristik renkleri var :)

ubozsoy

calicoya benziyor

ayse1310

Evet, biliyorum calico ama calico bir cins değil renk tanımlaması :)

ayse1310

Tabi ki de önemi yok ama insan merak ediyor öylesine :)
Klinikten aldım ve cins kediler de vardı orda ama ben Maya'yı seçtim o da beni seçti. Cinslerin benim için önemi olsa zaten gidet cins kedilerden birini sahiplenirdim.

ayse1310

Kedimi hayvan severlerden sokak hayvanlarını alıp sahiplendiren bir vet. kliniğinden sahiplendim.