Kedi İçin Mama Önerisi

EsMaCaN

Merhaba arkadaşlar kedimi haftaya kısırlaştıracam veteriner önerir ama bide sizin fikrinizi almak istiyorum hangi mamaları kullanıyorsunuz? Kedim 2 yaşında dişi bir tekir. İki doğum yaptı ve yemek konusunda çok fazla seçici bu yüzden faydalı ve sevebileceği bir mama almak istiyorum şimdiden teşekkür ederim.

2 CEVAP

ayse1310

Kısır kedi maması mı istiyorsunuz bilmiyorum ama genel öneri vermem gerekirse uygun fiyatlı ve iyi olsun diyorsanız matisse ve sanabelle bence. Matisse içerik olarak bir tık daha iyi. Ben de ona başladım. Veterinerim proplan önermişti ama onu hiç sevmedim içeriği kötü. Onun dışında da nd nin mamaları çok güzel üst segment fiyat olarak tabi onlar. Orijen çok öneriyorlar ve içerik olarak ben de inceledim sanırım türkiyede piyasadaki en saf mama o. Fiyatı epey tuzlu. Bütçenize göre aralarından birini seçebilirsiniz :)

EsMaCaN

Tşk ederim onlara bakacam