İmuneks Kullanımı Hk

Khajiit

Yaklaşık 4 aylık bir kedim var. Kış aylarını sorunsuz atlatmak için imuneks şurup almayı düşünüyorum. Vitaminli 3 4 çeşit ödül tableti ve gimcat kitten paste vitamin macunu var. Hal böyleyken İmuneks'in faydası olur mu? Fazla vitamin yüklemek de sağlıksız olur.
Bir de internette aradım ancak net bir şey bulamadım imuneks ne sıklıkla ve ne kadar verilmeli?

2 CEVAP

aleyn

immuneks yerine viyo reinforces i araştırabilirsiniz. içinde 7 tane var bi kür olarak kullanılıyor senede 2-3 kullanımın kediler için yapılabilecek en iyi şey oldugunu söylemişti bi vet.

Khajiit

Hemen bakıyorum teşekkür ederim