Kedim Çok Halsiz 2 Gündür Bişey Yeemiyor

Nusnus

Kedim 2 gündür doğtu dürüst biley yemiyo zotla apzına veriyorum anca öle beslenio isali yok ama. 2 gündür 12 buçukta kalkıp kusuyor beyaz renkli 2 gün önce bişeyi yoktu ve veterinere götürme imkanımda yok lütfen yardım edin

5 CEVAP

izmir_pet

kac aylik kediniz? Ne kadar suredir sizinle? Asilari biseyi varmi? Biraz daha ayrintili anlatirsanizz..

Nusnus

Hayır doğduğundan beri bixle hiç böle olmadı 6 aylık ve bulundumuz yerde veteriner yok ysrdm edin

Nusnus

Yardım edin nolur dayanamıyorum onu böle görmeye

cerenaa

Kontil verebilirsiniz eczaneden alıp ala hap olanı değil bebekler için kulanılan 0.5 ml kadar

Nusnus

Çok teşekkür ederim işe yararmı sence