Anlamsız Hareket

Minikbella

Kedim 7 aylık oldu fakat hala sevildiğinde ustumuzdeki kıyafetlere emme hareketi yapıyor ve ustumuz başımız sırıl sıklam oluyor bu neden oluyor ve çözümü var mıdır acaba

2 CEVAP

Senabalar

Benimki de boynumu yanağımı çenemi emiyor.cozumu yok diye biliyorum. Sadece emcegi zaman baska şeyler le ilgisini cekiyorum onun anca o sekilde :)

Ecerana

Anneden erken ayrılan kediler yapar bu hareketi. Bnim kedim sahiplendiğim de 1,5 aylık kadardı ve 3 aylığa kadar bu emme hareketini yaptı. Şuan 9 aylık ve artık yapmıyor. Büyük ihtimal 1 yaşına kadar bırakır ama tabi nadir de olsa bırakmayanlarda var.