Kediler İçin Tasma

kurban1525

Merhabalar kedime yazılı ve ne olur ne olmaz diye telefon numaralı bir tasma yaptırmayı düşünüyorum, daha önce yaptıran ve herhangi bir yer önerenilecek olan var mı? Tesekkürler :)

45 CEVAP

kedigibiyiz

Merhaba ben *************nden yaptırdım. Dalis pet tag yazın bulursunuz. Arkaya 2 satır yazılıyor. En iyisi çıkmyacak bir şekilde metala kazıtmak bence. Fiyatı da 25 tlye falan geliyor. Gayet güzel. Ben bunu veterinerimde görmüştüm bu markayı ama o daha pahalıya satıyordu. Çiçeksepetinde hızlıca da geldi. Tavsiye ediyorum

SenanurKsl

Ne demek rica ederim :) Künyeliği dalispet ten yaptırdım gerçekten yüzlercee hatta biraz abartırsak binlerce çeşit var diyebilirim :d biraz pahalı ama 30 tl gibi bir fiyatı var ömür boyu kullanıcağını düşünerek kıydım paraya toplam 43 lira gibi bi fiyata gelmiş oldu

kedigibiyiz

Ben de direk dalispet künyeye yazdırdım aynı markaymış :) tek farkı yazının çıkma ihtimali yok

kedigibiyiz

Valla ikisine de baksın beyefendi ucuz olanı alsın :)) ama çok güzeller değil mi? Ben çok beğenmiştim.

Mhmtskcioglu

Kaliteli duruyor yaa zaten bu tarz şeyleri 1 kez alacagın ıcın cok sorun etme ben kedıme alısverıs yaparken ayrı bı mutlu oluyorum cok goze batmıyor yani verdıgın fıyat yınede sen bılırsın

izmir_pet

@Minnakpatipuki" bende bi gece saat 1 de miayi nasil ariyorum aglaya aglaya sokakta mii bahcede mii nerde nerde? Ama tmm dedim gitti artik. Bu durumu cok yasadik hatta da. Bi keresinde baktim odamdaymis :) bos yere gece gece sogukta kedi ariyoz ailece yaa. Bu kediler cok yaramaz cokkkk:D

SenanurKsl

Ben çok araştırmıştım istediğim düz siyah kumaşı rahatsız etmiycel ve güvenlik kilitli olanlardandı. Pahalılarda bile bulamamıştım ki sonra Trixienin My Home kedi tasmasını buldum. Yaklaşık 13 tl gibi bişeydi. My home yazan bölmeyi açtığınızda arkada küçük bi adres veya numara yazabileceğiniz bölme var. Ben bir de künyelik yaptırıp taktım . Çok memnunum tam istediğim gibi fiyatı da uygun.

SenanurKsl

Evet aynı künye markası:)) ben de dalispetin kendi sitesinden yaptırmıştım kendi internet sitesinde çeşit çok kargo ücretsiz 30 tlydi falat sizin yaptırdığınız daha uygun fiyatlıymış :))

SenanurKsl

Evet aşırı güzeller ben batman sevdiğim için batmanli yaptırdım her zevke hitap edecek çeşitleri var :))

kedigibiyiz

Çiçek sepetinde kargo yok, 21 tlye geliyor şimdi baktım :))

SenanurKsl

Olabilir tabiki gayet iyi duruyorlar sadece tasmayı dediğim gibi güvenlik kilitli olanından tercih ederseniz iyi olur:))

kurban1525

Güvenlik kilidi meselesini hemen sorayım. Evet ömürlük olduğu için fiyat değil de zaten en iyisine bakmaya çalışıyorum. Önerileriniz için çok teşekkürler :)

kedigibiyiz

Bunlar çok güzel :) ben de sanırım kendime anahtarlık yaptıracağım buradan bayıldım

kurban1525

Biraz önce sordum, güvenlik pimi koymuyoruz fakat künye aşağı sarkmadığı için sorun olmaz diye düşünüyoruz dediler. Ev kedim için alacağım, ilk başta aksesuar olsun dedim ama arkadaşlar rozetin arkasına numaramın da yazacağını söylediler :) benim yaramaz çok meraklı olduğundan inşallah olmaz ama olur da dışarı çıkarsa iyi kalpli bir insana denk gelirse numaramdan bulunur diye tahmin ettiğim için alma ihtiyacı hissediyorum. Bir keresinde hic farkında olmadan sineklikten bahçeye çıkmış tıpkı alice harikalar diyarında gibi etrafına meraklı meraklı bakıyordu :D bir de benden kacan bir kedi, hayatta kucağa gelmez yaklaşıyorum kacıyor. Lazer hayatımızı kurtardı o gün :D hatırladıkça heyecan basıyor valla :D

kedigibiyiz

Merhaba ben kesinlikle kapıdan bile baktırmıyorum ama dünyanın bin türlü hali var ne olur ne olmaz diye yaptırdım :) @minnakpatipuki