Besledigim Köpeklerim Hk...

burakkoc

merhaba 6 yaşında dişi goldenim var evde besliyorum yeni bir rotweiler yavrusu aldım şuan 4 aylık oldu goldenim rotweilerimi çok kıskanıyor bunun önüne nasıl geçebilirim aksi takdirde rotweilrim büyüyünce golden imi ısırabilir yardımınızı rica ederim...

1 CEVAP

cdogali

Kıskandığını nasıl belli ediyor, örneğin havlıyor mu? Her nasıl tepkisini gösteriyorsa onu sakinleştirmek için seviyorsanız, bunu yapmayı kesin. Sakinleştirecekseniz enerjinize odaklanın. Ona, onu da ne kadar sevdiğinizi göstermeye çalışmayın. Yanlış bir şey yapıyor, ve bir sorun çıkarıyor, severek onu onaylamak yerine, bunun olumsuz bir şey olduğunu anlatmalısınız.