Kapalı Tuvalete Alışma ?

melikealgin

Bugün itibariyle Oscara kapalı kedi tuvaleti aldım.Ama ilk deneme başarısız oldu iceri soktum kapısını acamadı ve baya korktu.Onu nasıl alıştırabilirim ?

20 CEVAP

melikealgin

@minnakpatipuki şimdi kapağını kaldırdım bende bakıp duruyo sadece :D evet küçükken alışması daha kolay oluyo benimki 6 aylık neredeyse :/

melikealgin

Ilk mio aldım fakat Oscar icine sığmadı cok küçük geldi gözüme :/

melikealgin

Bende öyle denedim şimdi bakalim :) @Alicveben

melikealgin

Bu miodan daha buyuk kendim aldığım icin biliyorum sıgmaz diye daha genisini aldim ama ileride şişman büyük bi kedi olursa vay halimize :)

melikealgin

Evet bende oyle dusunuyordum ama evde tek yaşamıyorum ve kumunu eşelerken çok dagitiyo :/ Koku problemine de çözüm olur diye dusundum