Köpeğimin Babası Pug Fakat Annesi Bilinmiyor. Sizce Annesinin Irkı Nedir?

bgdkts

Yaklasık 1 aydır benimle olan Maça bey’in babasının Pug olduğunu öğrendim fakat annesi için sadece fino denildi. Araştırmalar yaptım fino geniş kapsamlı bir ırk olduğundan tam olarak annesinin ırkını bulamadım. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa cok sevinirim.

11 CEVAP

Alicveben

Ben en çok saluki isimli bir cins varmış ona benzettim ama çoook tatlı yaaa

bgdkts

Çok teşekkürlerr :)))

sibelizma

Pug cooker kırması

Cavalier king charles spaniel cinsine benziyor

EfeOzenn

Cocker olduğunu düşünüyorum.

ayse1310

Pug ve spainiel'lerden herhangi biri olabilir bence.

laidylinda

evet bence de annesi cooker olabilir

laidylinda

evet bence de annesi cooker olabilir

EfeOzenn

Kulakları aynı Cocker’a benziyor çünkü.

Pekinez olabilir

bgdkts

Öğrendiim :)) tibet spanielmiş