Ev Arkadaşım Kediye Alerjisi Olduğunu Söyledi.

gizoz063

Bugün kedimle 6. günümüz ve ben ilk iki günden zaten bağlanmıştım bile. Almadan önce ev arkadaşıma danıştığımda bana hiçbir şey söylemedi tamam dedi. Şimdi ise alışmaya çalıştığını ama alışamadığını kaşıntı yaptığını alerjik bi durum olduğunu söyledi. bu alerjik durumun tedavisi ilacı yok mu bilen?

21 CEVAP

gizoz063

şu an senin için alışmaya çalışacağım dedi. neler yapabilirim ben bu süreçte? ve diyelim alerji testi yaptırdık gerçekten alerjisi çıktı kedi tüyüne falan, o zaman ne olacak?

Elifmuzeyyen

Gommek icin değil ama belki gerçekten sizle olan diyalogu azaldığı için böyle düşündüğü için de sağlığı öne sürüyor olabilir sonuçta sağlık söz konusu olunca herkes bir durup düşünür ya bence alerjisi yok o kendisinin yorumu ama diyelim alerjisi var bunun derecesi önemli ve doktorun buna bakışı da önemli hayvan sevmiyorsa abartip kesinlikle o evde kalmayin kedi gitsin vs tarzi şeyler diyebilir

Zehrasnmz

Keşke kedi sahiplenmeyi kabul etmeden önce alerji testi yaptırsaydı. Eğer alerjisi varsa çoğu astım ve nefes alamamakla bitiyor diye biliyorum. Annem doktor o söylemişti biz sahiplenmeden önce yaptık hep birlikte alerji testi. Eğer gerçekten alerjisi varsa evden göndermelisiniz ev arkadaşınızı. Umarım yoktur ve kedinizle birlikte güzel güzel yaşarsınız. Şans dilerim

gizoz063

alerji aşıları bir işe yaramıyor mu?

HuriyeAysu

öncelikle burda kimse arkadaşınızı tanımayıp bi fikir yürütüyor gömmeyin diye bi tepki yersiz doktor tavsiye edende oldu ev arkadaşınızın bahane ettiğini düşünende ihtimallere göre bir cevap yazılmış ki ilaçları var benim annemde alerji var ilaç kullanıyor çok şükür bi problem olmayacağını söyledi doktor ama ilaç mutlaka kullanılmalı ilaç kullanmayı kabul eder mi arkadaşınız?

gizoz063

işte ilaç veya aşı ikisinden birini düşündüm kabul etmesi gerekiyor bi yerde