Teslimat Sorunu

2 gündür aynı mesaj ve gelen bir ürün yok. Para durumum yüzünden sipariş veremedim ve yavrumun gram mamadı kalmadı!!! İlk bulduğum parayı sipariş hızı yüzünden bu siteye verdim!!! Yavrum 2 gündür aç!!! Bana bunun hesabını kim verecek ?????

14 CEVAP

EMRAH12

Bende malesef aynı sorunu yaşadım son siparişimde.

zuhall

Umarim ciddi manada 2gundur ac birakmiyorsunuz :) Kedi bu illa kapali paket mama yemek zorunda degil bu surecte evde birseyler pisirip verebilirsiniz. Onun disinda siteyle alakali bir durum oldugunu sanmiyorum.Kargoya teslim edildiyse kargo mesaji gelir zaten ya da gelmediyse kargo takip numarasi talep edin sonrasinda kargo sirketi ile muhattap olun direk.

merdogan71

Bu sitede böyle şeyler pek olmaz ama şaşırdım ilk kez duyuyorum..

BEN ÇOK UZUN ZAMANDIR KULLANIYORUM VE SON 2-3 TESLİMATTA BU SORUNU YAŞIYORUM.

haydi hafta sonu girdi diyelim ama 6 gündür bir canlı aç. ben bunun sorumlusunun cezasını çekmesini istiyorum. Yazık ya reklam yaparken iyi, parayı alırken iyi, teslimata gelince yok.

Friolero

Kargoda mı şuanda yani kargo şirketi mi teslim etmiyor yoksa kargoya mı vermemişler hala.

BİRİ DİYOR PAKET BENDE YOK. DİĞERİ DİYOR BEN KARGOYA TESLİM ETTİM. SİZİN ADRESİNİZ YETERSİZ. BEN 21 KEZ SİPARİŞ VERDİM BU FİRMADAN. 20 Sİ GELİYOR DA 1 SİPARİŞ NASIL ADRES YETERSİZ OLUYOR?

SenanurKsl

Hadi ya normalde ben de bu siteden alışveriş yaptım bi sıkıntı yasamadım ama kedime mama alıcam ben de maması bitmek üzere suan bi tereddüt ettim :/

Ben daha once hic yaşamadım ama piyango birine vuruyo mutlaka demek ki

Ares07

Aslında ben de sürekli buradan sipariş veriyorum. Müşteri hizmetleri çok çok iyiydi. Ne oldu acaba? Tekrar sipariş vermeyi düşünüyordum ben de tereddüt ettim

sevgican35

Güvenilir site diye geciyo ama kargo her yerde sıkıntı :/

ciğer denedim, tavuk denedim, peynir verdim denemediğim yiyecek kalmadı ama yemiyor :( ille mama istiyor. ve hala paketim ulaşmadı. burada da temin edeceğim yer yok :(

guineapigela

Bem boyle bir sey yasamamostom ama bu sure biraz daha uzarsa sikayette bulunmanizi tavsiye ederim yazik yani hayvancagiza

Kazim1980

Maalesef kargo bazlı bu tarz sorunlar en büyük e-ticaret sitelerinde bile mevcut.15 gün süresince kargo tarafından ürünümü teslim edemeyen bir e-ticaret sitesi siparişimi tekrar gönderdi.Ve aynı kargo firmasından gönderdi, ne zaman gelir Allah bilir.