Yeni Bir Sokak Kedisi, Yeni Bir Serüven...

Melikedidem

6 gün önce kaybettim kızımı. 6 haftalık sahiplenmiştim. 3 ayını yeni doldurmuştu. Hatırlayanlarınız vardır, iç parazit aşısı sonrası koma halinde 8 gün direnmişti canımın içi. Bir daha asla başka bir hayvana bağlanmayacağım demiştim ama, sokakta aç, titreyen bir kedi görünce bu fikrin saçmalık olduğunu anladım. Git gide ruhsuzlaşan insanlar, merhametten yoksun büyüyen nesil vs minik canlara sokakları güvensiz kılıyor ve bir tane bile kurtarsam kardır dedim tekrardan. Kızımı aldığım genç arkadaşının ilanında başka bir kedi görüp aşık oldum

4 CEVAP

Melikedidem

O kadar uzun yazmıştım ki yarısından fazlası çıkmamış :) harf sınırı falan mı var? Mobilden görünmüyorda

gizemesersoy

Sizin sıcak bir yuvanız, bir cana verecek sevginiz var, onun da sıcak bir yuvaya ve aşırı sevgiye ihtiyacı var. Birbirinize ihtiyacınız var umarım bir ömrü beraber paylaşırsınız.

Minnakpatipuki

Çok sevindim gerçekten :) vefat eden kedinizi unutmaniz mümkün degil onun yeri hep ayri kalir ama yeni kediniz size iyi gelicektir ve ama siz ona daha iyi geliceksiniz :) sağlıklı mutlu olsun tüyü kadar ömrü olsun inşallah :)

melikealgin

Onu ayni veterinere aslaa götürmeyin :/ sağlıklı uzun bi ömrü olsun