Kedinin Evde Yalnız Kalması ?

Zynpkck

Merhaba mecburiyetten üç dört haftalığına şehir dışına çıktım kızımı çok özlüyorum ama mecburdum malesef eve yemeğini vermeye gelen babaannem var geldiğinde 1-2 saat duruyomuş ev sıcak suyuda hergün yenileniyo sabah akşam mamasıda veriliyo ama günün geri kalanı yalnız sizce bişey olurmu babamda bu haftasonu eve dönüyo ama yinede kömür konusunda kimseye güvenemiyorum ölmez değilmi

7 CEVAP

gizemesersoy

Ben iki gün evden ayrıldım muhabbet kuşum öldü. Sonra da hayvan sahiplenmek istemedim hiç 3 ay baktığım kuşa bile yıllar geçti vicdan azabından ölüyorum.. şimdi bir kedi beni sahiplendi ben de karşı koyamadım, dışarı çıkınca akşam dönene kadar bile rahat edemiyorum. Ben hastalıklıyım bu konuda ama sizin kedinizle ilgilenen varmış. Sadece biraz yalnız kaldığı için depresyona girebilir

Zynpkck

Kuş gibi çok hassas değilki kuşlarımızda var onlara aşağıda bakıyo gidip geliyo yukarıya ama yinede rahat değilimki ve beni unutmaz değilmi ?

emreelkap

Ben bir buçuk ay yanlız bırakmak zorunda kalmıştım ama şunuda ekliyim 2 tane kedim var dediğiniz gibi arkadaşım mamasıyla suyunu kumunu değiştiriyodu günlük olarak, davranışları çok değişti 1 yaşına kadar bikere tırmaladığını veya tısladığını görmemiştim çok vahşileşmiş yanlarına yanaşamıyoduk dediler videolarını attılar baya farklı normal hallerinden bakışlarına kadar ama benim geldiğim gün eski hallerine döndüler şuanda hiç bir sorunları yok

Zynpkck

Benim kedim maşallah çok uysaldır yani bu konuda sadece amelyatinda küstü bana yoksa hic küsme huyu yoktur

eslemalkann

Bence ilgilenen ona mamasını koyan suyunu yenileyen varsa bu konuda sıkıntı çekmez. Kediler akşama kadar tekte kalır aynı yerde. Belki haftalarca da tek kalabilir çünkü sizde ilgilenen var. Ama şöyle bir sorun olabilir. Huyu değişebilir. Küsebilir. Ama siz onu sevginizle tekrar eski hâline getirebilirsiniz .:") ♡

Zynpkck

Gncl

izmir_pet

Tabiki zor bi durum malesef uzulur ozler sıkılir ama yinede yemegi suyu veriliyorsa. Yarim saat bile birini gorse hic yoktan iyidir.ölmez tabiki hastalik falan yoksa. Ve merak etmeyin o kadarcik surede sizi asla unutmaz