Mama Seçimi

Aslnr

Proplan kullanıyoruz ama değiştiricem çünkü oldukça pahalı reflex, bonacibo,pro cohice, felicia kullanan var mı? Varsa yorumlarınızı alabilir miyim? Ya da önerdiğiniz 2kg si 60-70tl yi geçmicek mamalar varsa yazabilirsiniz. Ben reflex almak istiyorum ama içeriğinin pek iyi olmadığını duydum. Bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim

10 CEVAP

gizemesersoy

Merhaba, proplan iyi değil ama prochoice bonacibo falan da çok kötü. İnternetten 10kiloluk alırsanız matisse öneririm çok uyguna geliyor. 230-250liraya kadar bulabilirsiniz *** ************'da falan. 4-5ay gider kilosu ucuza gelir hem proplana göre daha iyi bir mama. 1,5kiloluk paketi de var veya ***de açık 1kiloluk satanlar da var ama ben yine de 10kiloluk skt sorarak almanızı öneririm

kurban1525

Merhaba pro choice da kullanabilirsiniz.

gizemesersoy

Prochoice beni korkutuyor içerik olarak çok iyi değil kanlı ishal gibi çok şikayet okudum hakkında.

kurban1525

Feronia :D prochoice ve britcare aynı markanın müdavimleri diye biliyorum o yüzden prochoice diyorum

Feronia

ProChoice ile Brit'in distribütörleri aynı.

Feronia

ProChoice, Felicia ve Bonacibo'nun içeriklerini yan yana getirip bir bakın. Bir şey fark edeceksiniz. :D

Feronia

Ben size Matisse öneririm. Hem bütçe aralığınıza uygun hem de ProPlan'dan milyar kat daha kaliteli.

Aslnr

Felicia nın iyi bir mama olduğunu duymuştum. Veteriner de onu tavsiye etmişti

Feronia

Dediğimi bir deneyin lütfen.

Feronia

ProPlan ve Felicia haricinde seçenek olmasa Felicia seçerdim şahsen (fiyat görmezden gelinerek). Ancak o kadar seçenek arasında ikisi de alınmaya değer değil bence.