Golden Mi ? Beagle Mi ?

Evde Hangisini Beslerim Sizce

13 CEVAP

minipati

barınağa gidip hangi cinsi daha çok seversen onu besleyebilirsin mesela. köpeğe baktığında ne hissettiğin önemli, cinsi değil.

beagle

pegasus

Benim kesinlikle seçimim golden sana en sıcak dostluğu yapacaktır

barınakta bakıp hangisi hoşun giderse onu almalısın ama bence beagle

defne

Minipati haklı barınakta ki sokak köpüşleri çok tatlılar ama illa golden yada beagle diyosan golden

kedi_sever

golden bence

Phentos441

Golden golden

Ramazan7

Golden mı beagle mı diye köpek sahiplenilmez. Köpeğe ayırabileceğiniz zaman, köpeğin ihtiyaçlarını karşılamak bunlara hazır mısınız önemli olan o. Önce kendini tanı sonra nasıl bişey istediğine karar ver sonra barınaklara git ve oralarda ara istediğini. Her türlü köpek barınaklarda var.

dilarab

hayvan sevdiğinize eminmisiniz? o size arkadaş ve dost olacak.dostlarınızı bu şekilde seçmemelisiniz.

Zmstf

Tabikii golden

Golden daha az yorar seni.

Zmstf

Tabikii golden

oracledeveloper

Biraz da sizin karakterinizle alakalı. Arama motorlarında düşündüğünüz petin özelliklerini aradığınızda yüzlerce sayfa makale ve imlenmiş özellik bulabilirsiniz. Belki de tam bir Husky,yada Dogo Argentino sizinle birebir uyumlu bir pettir. Bu da benim önerim :)