Sokakta Yaşayan Kediler İçin Uygun Fiyatlı Mama

Alicveben

Sokakta beslediğim çok fazla kedim var 2 paket mama 1 günde bitiyor neredeyse. Şu an açık mama alıyorum dışardaki kedilerim için, sizce açık mamaya güvenip açık mama ilemi besliyim yoksa önerdiğiniz uygun fiyatlı mama varmı?

7 CEVAP

gozdeyilmaz

Reflex olabilir uygun fiyatlı bir mama ama evde kendinizde hazırlayabilirsiniz hem o şekilde de uygun fiyata geliyor ben yapıyorum severek yiyorlar bir çok mama tarifi internette var dilerseniz bi deneyebilirsiniz

kurban1525

Alabilirseniz reflex de iyi diyorlardı. Maddi imkaninız yetmezse açık mama bile olabilir. Çöp yemelerinden iyidir... :)

gizemesersoy

Gecen gün enjoy aldık dayım sokaktaki kedileri beslediği için 15kg 71tlye ***uzerinden gördük

cakil19921

Enkoy yada petline

Feronia

Aro

Bi tanıdığımız 10 kg paw paw tavuklu hediye etti sokaktakilerin bazısı yiyor bazısı yemiyor kendi kedimde yemedi ilk sonra kendi mamasıyla karıştırdım yemeye başladı. (Mama bitmek üzere olduğu için karıştırıp vermek zorunda kaldim) ama geneli ac kalınca yiyor