Hangi Mamayı Kullanmalıyım

Edamemis

Whiskas kullanıyodum ama zararlı olduğunu duydum ve kedim kolay ********** beğenmiyor

12 CEVAP

Edamemis

Teşekkürler tekrardan hemen bakıyorum ☺️

Edamemis

Teşekkürlerr❤️

kedipatisii

Sanabelleyede bakabilirsiniz

holyrana

brit carein cocco i’m gourmand ürününü inceleyin derim. mama yemeyi reddeden ve seçici kediler için. proplan kesinlikle fiyatını haketmeyen bir mama brit care içerik olarak proplandan daha iyi ve uygun. testerını isteyebilirsiniz önce denemek için.

Suyanik

Ben güzel kızıma proplan alıyorum ve afiyetle yiyor. İçerik olarak da bir çok mamadan iyi :)

Edamemis

Çok teşşekür ederim bilgin için fiyatınıda söylermisin :)

Suyanik

Sitede araştırabilirsiniz alacağınız fiyata göre değişir. Ben siparişlerimi ğetlebiden veriyorum. Yanında bir çok hadiye ve oyuncak gönderiyler fiyat olarak daha uygun siteler de var ama bana hediyeler cazip geliyor :)

Castielthecat

Acana ve Orijen içeriği en iyi kedi mamalarıdır. Ama kedinizin midesi hassas ise benim tavsiyem N&D kitten çünkü içeriği daha basit ve sağlıklı. Daha ucuz olsun isterseniz de Brit care profine gibi markalara bakabilirsiniz.
Yaş mama olarak da gimcat shinycat ton balıklı olanları çok iyi. Tavuklu olanı kedim sevmedi sizin kediniz de seçici olduğundan beğenir mi emin değilim ama ton balıklısını sever bence♡

Zynpkck

Matisse ve golosiyede bakabilirsin hangisi uygun gelirse onu alırsın :)

ayse1310

Matisse kesinlikle.

gizemesersoy

orijen acana nd brit care profine matisse pahalıdan ucuza seç al. proplan çöp boşa para verme

Edamemis

Hepinize teşekkürler❤️