Hep Aynı Soru Ama "Mama Sorunsalı"

Berii

Merabalar. Kedimin ağzının kenarıda sivilce gibi şişliğe benzer bişey oluştu. Veteriner mamadan kaynaklı olabilir değiştirin bir süreliğine demiş. Bu mama konusunda herkes farklı birşey söylüyor ama pro line kullanıyodum. Şimdi degistirmek zorundayim ama ne almalıyım hiçbir fikrim yok. Yardımcı olur musunuz lütfen??

2 CEVAP

kedipatisii

Orta fiyatlı ve bence içeriği iyi olarak brit care,profine, matisse ve sanabelle öneririm.
Ben sanabelle kullanıyorum alman markası olan bir kedi maması ve şu ana kadar hiç bir problem yaşamadım. Kedim istahla yiyor, dışkısında da bir problem yok.
Proplan, royal canin, bonocibo, whiskas tarzı mamalardan uzak durun derim. :/

Berii

Teşekkür ederim. Bakacağım dediklerinize :)